Překlady z němčiny

Překlady z němčiny

Provádím překlady psaných textů i audiovizuálních médií v jazykové kombinaci němčina > čeština, a to výhradně v tomto směru. Pouze při překladu do mateřského jazyka totiž mohu zaručit po všech jazykových stránkách naprosto špičkový výsledný text. Dále nabízím revize překladů, lokalizace webových stran a transkreaci marketingových textů. 

Potřebujete-li přeložit český text do němčiny, obraťte se prosím přímo na kolegyni Helgu Humlovou.  

Můj překlad prodává vaše služby

Jelikož zákazníci při rozhodování o koupi všeobecně výrazně preferují texty v rodném jazyce, zvýším svými překlady prodej Vašeho výrobku či Vašich služeb. Vám svým překladem ušetřím čas s dodatečným opravováním nesprávně přeložených termínů, gramatických chyb a krkolomnosti textu, na které s jistotou narazíte při využití digitálních překladačů a někdy i při využití služeb nezkušených či neprofesionálních překladatelů. 

Marketingové texty

U marketingových textů nepřekládám slovo od slova, ale překládám významy, styl a myšlenky a přizpůsobuji je českému trhu, jeho zvyklostem a konkrétnímu cílovému publiku. Výsledný překlad musí znít tak, aby nikdo nepoznal, že se jedná o překlad − text je plynulý, trefný, nápaditý.

Specializace

Specializuji se na překlady webových stran a prezentačních materiálů, turistických portálů, marketingových textů a odborných publikací z oborů medicína a farmacie, kultura, přírodní a společenské vědy a na překlady literárních textů.  

dagmar.heeg@email.cz

Ceník

Konečné ceny jsou dohodnuty při uzavření objednávky v závislosti na náročnosti překladu.

Cena je počítána za jednu normostranu (1 800 znaků včetně mezer).

Nejsem plátcem DPH.

Překlad textu z němčiny

profesionální překlad včetně terminologické rešerše

od 450 Kč

Revize překladu

revize chybného překladu z pera jiného překladatele

od 350 Kč

Lokalizace webových stran a softwaru

překlad a přizpůsobení cílovému jazyku a publiku

od 650 Kč

Transkreace marketingových textů

překlad a kreativní tvorba propagačních textů, sloganů, názvů apod.

od 750 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9